اشتراک vip چیست؟ چه تفاوتی بین اشتراک VIP و VIP PLUS وجود دارد.

جهت دانلود از افزونو شما به یک اشتراک VIP و یا VIP Plus (اشتراک ویژه) نیاز دارید. 95 درصد از فایل های افزونو در دسته بندی VIP (اشتراک عادی) قرار دارند اما حدودا 5 درصد از فایل های افزونه که ارزش به مراتب بالاتری دارند در دسته بندی VIP Plus (اشتراک ویژه) قرار می گیرند.

در واقع شما با خرید اشتراک ویژه به تمامی فایل های سایت دسترسی خواهید داشت.

فایل های نایاب، قالب هایی که مستقیما توسط ما خریداری می شوند، فایل هایی که توسط ما فارسی سازی می شوند، قالب ها و اسکریپت هایی که دارای درگاه پرداخت ایرانی هستند و فایل هایی که توسط ما سفارشی سازی می شوند در این دسته قرار میگیرند. به طور معمول شما با خرید یک اشتراک ویژه (vip plus) شاید تنها هزینه یک قالب رو پرداخت می کنید و خرید چنین اشتراکی برای شما بسیار با صرفه است.

دسترسی به فایل های اشتراک ویژه (vip plus) در پلن های سه ماهه ، شش ماهه و یک ساله میسر می باشد.

همین الان به جمع هزاران کاربر ما بپیوندید و بدون محدودیت به 11,461 منبع مختلف دسترسی داشته باشید.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مهلت استفاده از تخفیف ویژه به اتمام رسیده است.
سوالات متداول
چطور میتوانم با استفاده از دانلود منیجر به دانلود فایل های سایت بپردازم؟
دانلود فایل های سایت از طریق دانلود منیجر نیز میسر است. اما سیستم دانلود سایت به نحوی طراحی شده که شروع دانلود میبایست حتما از طریق سایت صورت بگیرد و در ادامه در صورتی که دانلود منیجر شما دارای تنظیمات مناسب بوده و قادر به دریافت اتوماتیک (کپچر) لینک از مرورگر باشد، لینک به صورت اتوماتیک به دانلود منیجر منتقل خواهد شد. بنابراین جهت دانلود با استفاده از دانلود منیجر، ابتدا از وجود تنظیمات صحیح جهت دریافت لینک از مرورگر در دانلود منیجر خود اطمینان حاصل کنید، سپس با استفاده از مرورگر، وارد پنل کاربری خود شوید و در ادامه در سایت روی لینکی که مایلید دانلود آن آغاز شود کلیک کنید. در این حالت لینک به طور اتوماتیک توسط دانلود منیجر دریافت شده و از آن طریق ادامه داده خواهد شد.
 
آیا در تعداد یا حجم فایل های دانلودی محدودیتی وجود دارد؟
جهت رفاه حال کاربران و پاسخگو بودن نیازهای متنوع، پلن های متنوعی جهت اشتراک در سایت در اختیار شما قرار گرفته اند. در بین این پلن ها، پلن هایی با قابلیت دانلود نامحدود در مدت زمان اشتراک نیز در اختیار شما هستند. بنابراین جهت دسترسی نامحدود به فایل ها در مدت زمان اشتراک میتوانید بر اساس نیاز خود، یکی از پلن های نامحدود موجود در سایت را انتخاب کنید.
چگونه آپدیت محصول مورد نظر خود را دانلود کنم؟
در صورتی که ورژن جدیدی از محصول مورد نظر شما در سایت قرار گرفته باشد، شما میتوانید به سادگی با داشتن اشتراک فعال نسبت به دانلود ورژن جدید محصول مورد نظرتان اقدام نمایید. در صورتی که اشتراک ویژه شما به پایان رسیده است، کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود، اشتراک خود را تمدید نمایید و سپس جهت دانلود فایل مورد نظرتان اقدام نمایید.
 
درخواست فایل از سایت های Freepik و Envato Elements چگونه است؟
با توجه به نوع پلن خریداری شده، شما می توانید تعداد مشخصی فایل، از این دو سایت بزرگ از افزونو درخواست نمایید.
از بخش تیکت پشتیبانی لینک فایل مورد نظر خود را ارسال نمایید. همکاران ما کمتر از چند ساعت فایل درخواستی را در پاسخ به تیکت شما ارسال خواهند کرد.
در صورتی که فایل های بیشتری از سایت های Envato Element و Freepik نیاز داشته باشم اما ظرفیت دانلود من به اتمام رسیده است چکار کنم؟
در صورتی که ظرفیت درخواست شما در طول دوره اشتراک شما به اتمام رسیده است و همچنان نیاز به فایل های بیشتری از سایت های فری پیک و انواتو المنت دارید کافیست از قسمت پیشخوان پنل کاربری خود به ازای هر فایل مبلغ 7.000 تومان پرداخت نمایید و سپس از قسمت تیکت پشتیبانی لینک مربوط به فایل های مورد نظر را برای ما ارسال نمایید. همکاران ما کمتر از چند ساعت فایل های درخواستی را در پاسخ به تیکت شما ارسال خواهند کرد.
تفاوت فایل‌های ویژه (vip plus) با فایل عادی (vip) چیست؟
فایل های ویژه فایل هایی هستند که مستقیما توسط ما خریداری شده اند و یا توسط ما فارسی سازی، راست چین و سفارشی سازی شده اند.
بدلیل هزینه و زمانی که برای چنین فایلی هایی صرف شده است امکان دانلود آنها توسط همه اعضا میسر نمی باشد و تنها کاربران سه ماهه به بالاتر که اصطلاحا اعضای ویژه می نامیم امکان دسترسی به فایل ویژه را خواهند داشت.
ضمن اینکه مشترکین ویژه (vip plus) علاوه بر دسترسی به فایل‌های ویژه، به سایر فایل‌های عمومی سایت هم دسترسی دارند.
آیا می توانم درخواست کنم که محصولی را جهت دانلود در سایت قرار دهید؟
بله، در صورتی که اشتراک شما در افزونو فعال است می توانید از بخش ارسال تیکت در پنل کاربری خود درخواستتان را ارسال فرمایید. پس از بررسی درخواست شما در صورتی که امکان قرار دادن فایل مورد نظر شما در افزونو فراهم باشد، تیم محتوای افزونو در کوتاهترین زمان ممکن محصول مورد نظر را در سایت قرار خواهند داد.
آیا محتوای فایل هایی که در افزونو منتشر می شوند را پشتیبانی می کنید؟
ماهیت اصلی فعالیت افزونو به عنوان دانلود سنتر می باشد و فایل هایی که منتشر می شوند از نظر محتوایی پشتیبانی نمی شوند. بدین معنی که بعضی از فایل ها ممکن است به درستی نال نشده باشند و یا بخش هایی از فایل از جمله کد ها و استایل ها دارای مشکلاتی باشند و ما تضمین نمی کنیم که به درستی نصب شوند و یا بدون مشکل باشند.
اما از نظر سالم بودن فایل دانلودی پشتیبانی انجام می شود و تضمین می کنیم که فایل هایی در اختیار شما میگذاریم که سالم باشند.